Svatební Photo Booth Guide

Svatební Photo Booth Guide

Viděli jste je ve filmech, v kasinech Vegas, Disneyland, kdekoli se děje zábava! Nyní, v nejzábavnější den svého života, můžete mít také svůj vlastní stánek s fotografií. Ano, foto stánky jsou dnes žhavějším tématem u jemnějších svateb. Tento trend roste, když nevěsty hledají způsoby, jak učinit svatební hostinu zvláštním a zábavným pro všechny.

Část 1 – PROČ FOTO BOOTH?

Již více než 100 let zachycuje tradiční čtyřbarevný fotografický pás jedinečné a uchované jedinečné vzpomínky jako žádný jiný fotografický produkt. Jeho skutečnou hodnotou je kromě zachycení vzpomínek i forma zábavy.

Ne každý rád tancuje na svatební hostině; goofing off ve foto kabině poskytuje jen tolik soukromí, aby lidé mohli uvolnit a hrát bez pocitu sebevědomí. A co víc, její přitažlivost je mezigenerační; všichni si to užívají! Pokud má stánek trik jako podpěry, zelená obrazovka nebo stánek s nimi mluví, je mnohem pravděpodobnější, že návštěvníci nechají hlídat. Díky tomu vznikají spontánnější obrázky. Existuje jen něco o tom, jak se za záclonou dostat z ramene na rameno, což vytváří pocit kamarádství a zábavy, kde lidé cítí, že se mohou trochu pustit a užít si sdílený zážitek.

Jak se fotografický pás vytiskne, každý se rád vidí. Většina společností obsahuje jméno a datum páru v horní části každého foto pásku, takže každý jde domů s památkou na svatbu. V mnoha ohledech to nahrazuje potřebu kamer na stolech a obvykle poskytuje mnohem lepší a zajímavější obrázky. Nevěsta a ženich obvykle získají sbírku všech fotografií pořízených pomocí disku fotografií, knihy fotografií nebo prostřednictvím online přístupu. Nejenže jim to nabízí pohled na to, jak moc se jejich hosté bavili, ale zachycuje i ty vzácné okamžiky, kdy se rodina a přátelé, kteří nejsou často spolu, prolínají s zábavou z foto stánku.

Část 2 – JAK NAKUPOVAT FOTO BOOTH?

Nejprve pochopte, že ne všechny kabiny jsou vytvořeny rovnocenné. Existuje velké množství cen, což je obvykle (ale ne vždy), indikátor kvality. Několik málo z nich jsou podniky na plný úvazek, ale pro většinu je to vedlejší podnikání. I když to znamená, že pro každý rozpočet existuje foto stánek, abyste se vyhnuli zklamání, je důležité, abyste definovali, které funkce, které cítíte, jsou nejcennější, a porovnejte několik společností a položte spoustu otázek. Zde jsou některé rozdíly, na které byste se měli zeptat:

VZHLED – Existují kabiny, boxy, stany, dýmky a závěsy, kiosky a dokonce i „pod“! Někteří fotografové zřídí fotografickou stanici, kde pořizují portréty a nazývají ji fotografickým stánkem. Ujistěte se, že uvidíte, jak bude kabina vypadat; pokud na webu není uveden žádný, pravděpodobně existuje dobrý důvod. I když sazba může být pro váš rozpočet lepší, uvědomte si, co se na vaší recepci ukáže jako první! To, co nechcete, je překvapení. Většina nevěst tráví měsíce vytvářením jejich dokonalého příjmu a nechce je rozmazlovat nepochopitelným produktem.
FUNKCE – Každá společnost bude mít své vlastní speciální funkce, aby vynikla jejich stánek. Zjistěte, co je k dispozici, a rozhodněte se, které funkce se vám nejvíce líbí. Zeptejte se, jaké speciální funkce přicházejí s kabinou; Rekvizity, Zelená obrazovka, Speaking Booth, Video, Scrapbooking, atd. Také se zeptejte, kolik fotografií to trvá, ať už se tiskne jeden nebo duplikát, jsou dezinfekční prostředky dezinfikovány (existují zdravotní problémy s opakovanými rekvizity) a zeptejte se, jak jsou fotografie doručovány (DVD) nebo online). Ujistěte se a podívejte se na příklady fotografií pořízených v kabině.
BALÍČKY A CENA – Od společnosti k firmě bude mnoho podobností, ale každá bude zahrnovat různé doplňky za cenu. Některé se budou prodávat z nabídky možností, některé jsou all-inclusive. Podle mého názoru je nejlepší praxí, že za přijímání digitálních fotografií z akce by neměly být účtovány žádné další poplatky. Klíčovou vlastností pronájmu fotografického stánku by mělo být to, že jsou fotografie zahrnuty. Přinejmenším vězte předem, co dostanete. Ceny se pohybují kdekoli od $ 700 do $ 2000, ale kvalitní 4-hodinový pronájem stánku obvykle začíná kolem 1200 $. Při výběru je třeba zohlednit design kabiny, speciální funkce a počet hodin v ceně. Nepředpokládejte, že je to stejný počet hodin pro každou společnost.
Část 3 – JAK POUŽÍVAT FOTOGRAFIE NA SVATBY?

Umístěte fotografický stánek do oblasti recepce, kde nebude zasahovat do jiných událostí, jako je řezání dortu nebo tanec. Měl by být snadno přístupný, ale z cesty akčního a servisního personálu.

Jak je tomu u svatebního DJ, 4 hodiny fotografické stánky jsou obvykle v pořádku. Doporučuji spuštění kabiny během koktejlové hodiny. To dává lidem něco zábavného a uvědomí si stánek, který je přitáhne zpět po celý večer. Na rozdíl od tanečního parketu bude stánek s fotkami přitahovat hosty po celou dobu večeře. Po večeři obvykle dochází k přepětí u stánku, takže začátek 4 hodin v koktejlové hodině vytěží maximum z vašeho foto stánku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *