Čtyři metody hledání nových nápadů na články pro autory článků

Čtyři metody hledání nových nápadů na články pro autory článků

Hledání nových nápadů na články může být výzvou a ve skutečnosti může být velkou částí bloku vašeho spisovatele. Ale nemusí to tak být. Zde jsou čtyři způsoby, jak zajistit, aby vaše kreativní šťávy tekly a prsty bušily na klávesnici.

Nejprve přemýšlejte o použití nástroje pro návrh klíčových slov. Nástroj pro návrh klíčových slov Google je pro tento účel vynikajícím bezplatným nástrojem, existují však i jiné, které jsou stejně účinné. Zadejte své téma a podívejte se, co lidé hledají. Výsledky vás mohou překvapit. V těchto frázích a slovech bude existovat spousta nápadů na články a mohou vás posunout směrem, o kterém jste neuvažovali (ale bude to stále spojeno s vaším předmětem).

Po dalším hledání můžete tato klíčová slova prohledat na Googlu nebo v Yahoo a zjistit, jaké výsledky tam budou. To vás může vést k některým skutečně zajímavým tangenciálním rozhovorům o vašem předmětu. Předmětem mohou být například tenisové turnaje, takže tuto frázi zadáte do nástroje pro návrh klíčových slov a objeví se fráze „turnaj tenisových odkazů“. Poté můžete tuto frázi prohledat a objeví se téměř 25 milionů výsledků. Některé z nich mohou být věci, o kterých jste dosud nenapsali.

Druhou možností pro nápady na články jsou trendová témata na Twitteru. Twitter používají miliony lidí a pokud děláte aktuální články, budete odměněni ve vyhledávačích. Jak se píše „Ghadafi, Libyjci, Usáma bin Ládin, Jimmy Johns, našli jsme lásku a Lindsay Lohan“, to jsou trendy na twitteru. Jak se můžete spojit s jedním z těch, o čem píšete? Nebo jak tě mohou inspirovat, abyste psali o něčem? Je to jídlo k zamyšlení.

Protože mluvíme o trendech, nemůžeme přehlédnout zdroj číslo tři, což jsou dnešní titulky. Přejít na některý z hlavních zpravodajských zdrojů, ať už je to Fox News, CNN, The New York Times, Al Jazerra nebo Das Bild. Aktuální události vyvolávají zájem napříč deskou. Pokud si můžete vytvořit článek, který má dnešní události jako součást obsahu vašeho klíčového slova, získáte větší zájem a více čtenářů. Jak se katastrofa týká vaší niky? Jaký dopad má mezinárodní konference na vaše potenciální čtenáře?

Začtvrté, o čem ostatní lidé ve vašem výklenku mluví? Pokud svou konkurenci nečtete, prohráváte. Existuje prostor pro tisíce článků na jakékoli téma a všichni máme své názory na věci. Můžete souhlasit nebo nesouhlasit s názorem někoho jiného a můžete napsat článek, který uvádí vaši pozici, aniž byste ukradli obsah. Šance jsou, pokud někdo o příspěvku publikuje někdo jiný, lidé o tom přemýšlejí a ocenili by jiné vzdělané hledisko.

Vaše publikum vyžaduje, abyste psali. Pokud nepíšete, ztratíte je. Takže přemýšlejte o tom, jak chcete najít nové nápady na články a jak je chcete prezentovat. Váš obsah vás zastupuje a chcete jej udržovat svěží a relevantní. Tento proces může být náročný, ale může být také prospěšný. Pokud cítíte tlak nebo spisovatelský blok, který se na vás plazí; zvážit host bloggerů nebo ghostwriters doplnit svou práci. Pokud to plyne, pokračujte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *